tvůj adblocker je momentálně aktivní. Rádi bychom tě informovali, že naše webové stránky mohou být ovlivněny blokováním reklamního obsahu. To může způsobit nesprávné zobrazení naší stránky a nefunkčnost některých funkcí.
Pokud máš pocit, že ti náš portál nefunguje správně nebo chceš jeho provoz jednoduše podpořit (nebudeme lhát, reklamy nám v provozu dost značně pomáhají), prosíme tě o jeho vypnutí či umístění naší adresy do výjimek.
http://www.sendspace.com/file/1fyoqe cekali sme do 15 , nedostavili se
chapes ze 2 sou brachove tak spadli?
uz tam souj pojte se
http://www.sendspace.com/file/u5lysq
a nas zase musel jit az do 50 pryc kdyz vedel ze se nedostavite takze tu bude az 50 takze sory meli ste tu byt
to je sice pekny ze tu davas screen ale my cekali az do 15 a meli sme cekat jen do 10 takze zdar
výmluvy, hlavně ze exzenzie nebo jak se to píše a davaj kontumace..to jsou dneska týmy
mam vis kde jestli mame v nicku exzenie nebo jinej nazev meli ste tam byt urcite nebudem hrat ve 4 kdyz nas ted do 50 odesel
Jde oto že jsme tam byli,komunikovali sváma a vy nic :( když nám nenapíšete ani slovo a je 18:17 ? co čekáte ?
je turnaj nevidím důvod proč odchází
Pagination