Přední americká herní organizace compLexity přijímá pod svá křídla nový Counter-Strike 1.6 tým.

Je to pouze pár dní, co vedení compLexity ohlásilo odchod své nadějné sekce, která organizaci reprezentovala například na finále Intel Extreme Masters IV v Hannoveru (viz. V compLexity chtějí změnu). Manažeři v oficiálním vyjádření vyjádřili pochyby nad dostatečnou motivovací hráčů a chutí do hry a rozhodli se je propustit.
Netrvalo však dlouho a vítají novou sekci. V té figurují dva borci, kteří působili už u "staré" sekce a totiž dboorN a thoMz, kterým se pravděpodobně podařilo získat důvěru vedení i nyní. Doplní je další známá jména severoamerické scény. Jednak Xp3, který až při svém zámořském angažmá získal velké jméno, dále evolution a pětici uzavře bývalá hvězda klanu x3o a výborný sniper, hero.
Sestava compLexity:
Scott "evolution" Cavallero
David "Xp3" Garrido
Thomas "thoMz" Garcia
Derek "dboorN" Boorn
Jeff "hero" Mettetal
V rozhovoru pro portál HLTV.org Garrido uvedl, že by se tým měl zúčastnit americké online ligy ESEA, ale vidět bychom ho měli i na offline akcích v Evropě. CompLexity by neměli chybět například na Dreamhacku Summer, ESWC v Paříži či GameGunu ve španělském Bilbau.