Přejít k hlavnímu obsahu

K23 vítězi kazašského Arbalet Cupu

15. 8. 2010 | 16:02 Counter Strike 1.6
Kazažský tým k23 vyhrál víkendový Arbalet Cup, který se konal v jejich domovině, ve městě Almaty.Celek k23 dospěl do finále, kde narazili na své konkurenty z organizace A-Team. "Obnovený" přední tým začal finálový zápas lépe a po první půli vedl už 11-4. Jejich soupeř ale místo toho přeřadil na vyšší stupeň a srovnal skóre na 15-15. Prodloužení ale opět patřilo k23 a vítězstvím 19-16 si udělali větší šanci na zis  k 1.200$.
Výchozí obrázek

Kazažský tým k23 vyhrál víkendový Arbalet Cup, který se konal v jejich domovině, ve městě Almaty.

Druhá mapa ale opět patřila týmu k23, kteří vyhráli první polovinu 11-4 a pěti rychlými koly po změně stran tak ukončili víkendový Arbalet Cup.