Přejít k hlavnímu obsahu

eSuba ve čtyřech !

20. 11. 2009 | 00:21 Counter Strike 1.6
Esuba dnes prohrála důležitý zápas v ESL Extreme Masters IV proti francouzským oXmoze. Bezprostředně po zápase tým opustil nejlepší hráč utkání, Stanislav "StaN" Levan.Do komentovaného zápasu eSuba nevstoupila vůbec špatně, když na mapě de_dust2 vyhráli nože a následně i první stranu poměrně vysoko 10-5. Poté naši borci vyhráli i pistole za CT a vše vypadalo velmi nadějně. oXmoze se ale vzpamatovali a svoji rozvážnou hrou pomalu začali zmenšovat rozdíl skore. Po dramatickém závěru první mapu urvali Francouzi těsně 16-14.
Výchozí obrázek

Esuba dnes prohrála důležitý zápas v ESL Extreme Masters IV proti francouzským oXmoze. Bezprostředně po zápase tým opustil nejlepší hráč utkání, Stanislav "StaN" Levan.

Do komentovaného zápasu eSuba nevstoupila vůbec špatně, když na mapě de_dust2 vyhráli nože a následně i první stranu poměrně vysoko 10-5. Poté naši borci vyhráli i pistole za CT a vše vypadalo velmi nadějně. oXmoze se ale vzpamatovali a svoji rozvážnou hrou pomalu začali zmenšovat rozdíl skore. Po dramatickém závěru první mapu urvali Francouzi těsně 16-14.

Pokračovalo se mapu de_inferno. Ani ta nezačala pro eSubu nejhůře. Vyhrané pistole slibovali slušný výsledek i na druhé mapě, ale následně prohrané kolo proti deagle-ecu zmařilo naděje eSuby na větší rozjezd. Oxmoze pokračovali tak jak skončili na dustu. Velmi rozvážnou a poměrně neomylnou hrou si připisovala bod za bodem. Zatímco za CT ještě eSuba kladla patřičný odpor, za teroristy působila velmi bezzubě. Celkově prohrála 16-7 a celý zápas 2-0.

Toto ještě většina z vás viděla. Co však pravděpodobně nevíte je fakt, že tým okamžitě po zápase opustil pravděpodobně nejlepší hráč utkání na straně eSuby Stanislav "StaN" Levan. My Vám přinášíme exkluzivní rozhovor právě se StaNem.

Ahoj StaNe, jak probíhal dnešní zápas tvýma očima ?

Tak, ako ukazalo prve kolo za T na d2 celkom v pohode. Prve kolo skor skoncilo ako zacalo a to som si ani nevystrelil. Za Tcka to celkom padalo skoda par kol, napriklad ked sme dobili B cez stred  ,ale stratili bombu na schodoch a podobne veci. Nakoniec nas tych par kol za CT mrzelo. Za CT sme tiez prehrali par zbytocnych kol 5v4 a podobne veci. Proste veci ktore sa daju ustrazit cize ten d2 bol velka skoda. Inferno sme zacali za CT po vyhratych nozoch (zase). Dali sme prve kolo a dostali deko. Pokial si pamatam genius tak 3x povedal ze si to vezmeme pasivne na Acku ale oski asi nepocul a zostal v kine a dostal odzadu, super dostal jednu m4 a vystrielal nas. Potom ak si dobre spominam sme prehrali par kol zase 5v4 a uz sme sa viezli. Posledne kolo sme dostali deko na B lebo chalani tam dostali dake megahlavy z deagla, cize za CT prehrat 6:9 celkom slabota. Za T sme uz moc nepredviedli dali sme len 1 bod a nedokazali sme sa dostat spat do zapasu. Neviem co ine dodat ale urcite vyhral lepsi v tomto zapase.

Po tomto zápase ses rozhodl eSubu opustit. Bylo to kvůli něčemu, co se stalo během zápasu, nebo si byl rozhodnutý již delší dobu ?

Vobec nejde o dany zapas. Ja len proste chcem hrat so svojim kamosmi, s ktorymi som hraval uz dlhsie predtym, chyba mi ten hec na lanke a vsetko. eSubaci su fayn ale su kazdy z nich je taky isty a prave preto viem ze tam az tak nepasujem. Som proste inej povahy a viac mi vyhovuju kamosi ktorymi som hraval. O nic viac nejde kvoli jednej prehre sa ziaden team nerozpada to je uplna blbost toto som mal naplanovane uz dlhsie ale chcel som pockat az po extreme masters.

Jak bys celkově zhodnotil tvoje vystoupení v barvách eSuby ?

Tak celkom kladne nie?:D Tak na WCG 2he miesto = sklamanie, sam viem ze som tam nehral nic vyhovarat sa nebudem ale to bola asi jedina lan v mojom zivote kde som nic nehral, 1 miesto na WGT celkom pekna hra, urcite sme boli radi ze sme si napravili reputaciu. Potom postupenie do skupin cez teamu ako plan-B, AA urcite potesili a vlastne prepisali tu chudobnu cesko slovensku historiu. V Skupinach sme tiez snad hanbu nespravili takze ja si myslim ze za tak kratky cas celkom pekne uspechy. Posledny zapas s clantagom eSuby odohram cca 3.12 (kedy je zapas planovany) proti n!faculty ale trenovat s chalanmi uz nebudem len odohram dany zapas.

Jaká bude tvoje budoucnost ? Chystáš se pověsit myš na hřebík nebo budeš pokračovat a případně kde ?

Tak zavesit mysku na kliniec sa nechystam, kedze pravdepodobne v studiu na vysokej skole budem pokracovat. S novou zostavou sa chystam 11-13 decembra na ICL v Madarskom Vaci, chystam si tam nejaku tu odplatu na madarov totiz . Ambicie budu take iste ako som vzdy mal snazit sa hrat co najlepsie, uz teraz viem ze budeme u nas na CZ/SK top kedze tu je len par teamov :D. Zostavu prezradim az neskor, ale zainteresovani vedia.

Děkuji ti za rozhovor, chtěl bys něco dodat na závěr ?

Chcem sa ospravedlnit chalanom ze to pre nich vlastne prislo necakane, hlavne jackalovi ktory ma v teame udrzal po dobu extreme masters kedze som uz ako viete chcel odist skor. A odkazat asi nic asi len nech ludia fandia eSube nadalej ci uz v extreme masters alebo inde. See ya!

Sestava eSuby tak vypadá následovně:

{#Česká Republika} Michael "jckl" Holý
{#Česká Republika} Jindřích "jRi" Hochman
{#Česká Republika} Tomáš "gns" Pavlič
{#Česká Republika} Tomáš "oskar!" Šťastný

Kdo doplní sestavu eSuby není zatím příliš jisté. Poměrně pravděpodobným se jeví návrat jednoho z bývalé dvojice u eSuby bamik resp. krueger.