Marsh zdůraznil, že jejich nová strategie spočívá v rozvoji mladých talentů, kteří nikdy nehráli jiné esporty jako CS nebo Overwatch, ale od začátku se soustředili výhradně na Valorant. „Máme v naší akademii přibližně 250 studentů, z toho polovina hraje Valorant. Nejlepší hráč bude ten, kdo se plně věnuje této hře,“ prohlásil.
Historie T1 ve Valorantu zatím nenaplnila očekávání. Ačkoliv se organizace účastnila několika velkých turnajů, kýžený triumf stále nepřišel. Nyní však vedení věří, že právě nový přístup zaměřený na mladé korejské talenty přinese výsledky.
Jak tomu bylo v případě LoL s hvězdami jako Zeus a Gumayusi, T1 hodlá postupně formovat nové ikony i ve Valorantu. Základní myšlenkou je dát šanci neznámým hráčům ze Solo Queue a udělat z nich hvězdy světové scény.
Jak to dopadne? Odpověď možná přijde už v říjnu, kdy T1 představí svůj nový tým pro příští sezónu. Pokud se podaří zopakovat úspěch z League of Legends, můžeme se těšit na novou éru ve Valorantu – a možná i na nového Fakera, tentokrát v jiné hře. I když naplnit taková očekáváná nebude vůbec snadný úkol.