Na Jarní a Letní sklizni poznalo MČR 2018 v League of Legends první dva kvalifikované týmy, kterými se staly přední domácí organizace Majestic Lions a Inside Games. Zatímco první jmenovaný celek od té doby překopal svoji sestavu, ten druhý se poctivým tréninkem probojoval do finále LEGENDs #2. V neděli 9. září to však bude o třetím týmu, který tohle duo doplní.
U poslední sklizně jsme obdrželi vysoký počet omluvenek a v boji o místenku na MČR se dostalo i na týmy z druhé desítky. Jak tomu bude nyní? Tohle je aktuálně nejlepších 15 týmů klasifikace.
# | Jmeno týmu | Body |
1. | Dark Tigers | 1640 |
2. | Inside Games MSI | 1175 |
3. | Peleho Páratká | 1035 |
4. | ECLOT.LYNX | 915 |
5. | BloodyDevils | 895 |
6. | E-RIVALS | 825 |
7. | RAMS.LOL | 775 |
8. | Evolution of Gaming | 640 |
9. | BITE Gaming | 505 |
10. | eXtatus | 395 |
- | Milion plus | 395 |
12. | Majestic Lions | 385 |
13. | RAMS | 380 |
14. | Inaequalis Atra | 355 |
15. | eSuba | 300 |
Podobně jako na čele CS:GO klasifikace i zde máme tým s velkým náskokem, který však aktuálně není kompletní. Dark Tigers nyní mají necelé dva měsíce na to, aby poskládali tým pro úspěch na MČR, postup díky bodům je zřejmě nemine. Těžko glosovat, koho uvidíme a koho ne, do akce by se ale mohl dostat i tým Milion plus, jedno z příjemných překvapení Letní sklizně. Sami jsme zvědavi na nahlášené soupisky jednotlivých týmů, ale pokud by se omluvenky opět rojily ve velkém a dostalo se na aktuálně 15. tým, který si letos drží 100% winrate, hned budeme mít v eSubě jasného favorita. Na koho všechno se budete moci těšit se dozvíte po uzávěrce v průběhu týdne, jistotou je však samotné datum. Všichni fanoušci si bezpodmínečně zapište datum 9. září!