Přejít k hlavnímu obsahu

EPS XV Německo - Mason nejlepším K/D hráčem

21. 11. 2009 | 20:17 Counter Strike 1.6
Tim "Mason" Kleemann z týmu hoorai se stal nejlépším hráčem letošní sezony EPS.Jak jistě víte, nedávno jsme Vás informovali o konci letošní, již patnácté sezony ESL Pro Series v Německu. Základní části dominoval Team Alternate, následováni hráči mousesports. Tyto dva na LAN finále doplní n!faculty a mystical Lambda.
Výchozí obrázek

Tim "Mason" Kleemann z týmu hoorai se stal nejlépším hráčem letošní sezony EPS.

Tim "Mason" Kleemann

Na pátém nepostupovém místě skončili hoorai, kteří na čtvrté místo nedosáhli jen o bod. Nejvíc z hoorai asi ale smutní Tim "Mason" Kleemann, který dle tabulek esl.eu uštědřil, všem známým tvářím z aTTaX nebo mouz, velkou ránu. Vyhrál soutěž v K/D s rozdílem úctyhodných +161 fragů a s 1.75 fragu na kolo. Vyšší koeficient měla už jen hvězda mouz, Fatih "gob b" Dayik. Ten měl svůj koeficient vyšší o tři setiny, ale díky nižšímu počtu K/D skončil až na třetím místě. Na druhém se umístil Roman "roman "Ausserdorfer s koeficientem 1.67 a +145 K/D.

V první desítce nalezneme hned tři zástupce týmu n!faculty, tedy nadcházejících soupeřů našeho českého zástupce v Extreme Masters IV - eSuby. Na čtvrtém místě skončil Bastian "b4d" Gaffron, na sedmém Max "ODIE" Knappe a na osmém Jérome "shiddy" Tóth.